Jednostki budżetowe, urzędy, szkoły i inne instytucje państwowe oraz samorządowe mogą skorzystać z 14-dniowego odroczonego terminu płatności.

PYTANIA? ZADZWOŃ!

(+48)  89 679 03 24 lub napisz na email info@koneser.net.pl

Papier ksero do drukarek atramentowych, laserowych i kserokopiarek, biały i kolorowy
Papier kserograficzny

Bogata oferta papierów kserograficznych oraz do drukarek w naszej ofercie. Papier A5, A4 oraz A3 w różnych stopniach białości oraz w różnych grubościach. Papier do wydruków i kopii, kolorowy i biały spełni wymagania profesjonalistów w zakresie doskonałych parametrów pracy, do wykorzystania w szybkich kopiarkach laserowych i drukarkach laserowych. Papier ksero zarówno ekonomiczny jak i klasy premium. Papier do drukowania dokumentów, umów, faktur czy notatek. Papier do wydruku atramentowego oraz laserwowego, do domu i do biura......Wszystko u nas :)

czytaj całość »
Markery permanentne
Markery permanentne Warszawa

Markery permanentne umożliwiają pisanie na różnego rodzaju powierzchniach. Charakteryzują się długim czasem wysychania. Sprawia to, że są jednymi z najbardziej trwałych pisaków. Dzięki temu, że posiadają sztywną, a jednocześnie mocną końcówkę mają dużą przyczepność do powierzchni pisania. Zobacz aktualną ofertę markerów permanentnych.

czytaj całość »
Markery olejowe w najlepszych cenach - Hurtownia papiernicza Aprito.pl

Markery olejowe Uni - Hurtownia papiernicza Aprito.plNajlepsze markery olejowe gwarantują trwałe oznaczanie praktycznie każdej powierzchni, są wodoodporne oraz odporne na działanie światła. Markery olejowe cechuje wyjątkowa wytrzymałość na działanie rozmaitych czynników zewnętrznych, więc nie trzeba się obawiać przypadkowego zmazania lub starcia po przypadkowym przesunięciu po napisie jakimś przedmiotem. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl